Letošní ročník naší soutěže O první brk je úspěšně ukončen. Do soutěže přišlo 114 povídek - z toho čísla jsme pořád vyjevení. Když jsme se po přečtení všech povídek a  předvýběru dostali k finální čtyřiadvacítce, byli jsme překvapeni. Do vítězné sestavy se probojovalo i několik “starých známých” z předchozích ročníků. Víc než kdy jindy jsme proto rádi, za absolutně anonymní hodnocení povídek, protože znát jména autorů předem, nevíme, zda bychom dostáli objektivitě. Velkým potěšením pro nás bylo ale i to, že se vrátili autoři z

Baví tě psát a máš ambice, aby se tvé dílo objevilo na českém knižním trhu? Přihlas se/ho do soutěže O první BRK. Hledáme dvacet čtyři krátkých povídek různých žánrů, ze kterých sestavíme sborník pro zpříjemnění adventního času. Místo kalendářů plných čokolády bychom rádi nabídli čtenářům příjemné zpestření a krátké zastavení v náročném a uspěchaném adventním čase. Informace o naší autorské soutěži jsou k vidění na Soutěž-2022.

Milí návštěvnící, ptáte se nás na zbývající zpětnou vazbu k loňské soutěži O První BRK. Na zpětné vazbě pro ty z vás, kteří ji ještě neobdrželi pracujeme a pošleme ji do konce března 2022. Z důvodu naplněného edičního plánu nepříjímáme nové rukopisy až do konce května 2022. Děkujeme za pochopení.

Nakladatelstvibrk.cz info@nakladatelstvibrk.cz