Ti předurčení 3

275,00

 

Věkové doporučení: 15+

 

Svět, jak ho Tiša, hraničáři i ostatní z osady znali, už není. Jejich bezpečí zaručené králem pominulo a jim nezbývá, než se pokusit přežít v nových, pro ně neznámých podmínkách. 

 

V Údolí to na první pohled vypadá na usmíření, ale Jaro má i přes všechna smířlivá gesta v hlavě neodbytnou myšlenku: Tohle smrdí jako mrtvá krysa.

 

Pokud chcete knihu s věnováním, napište to do poznámky k objednávce.

 

Ukázka z knihy

Recenze

ctemeceskeautory.cz
Předchozí svazky byly pro autorku rozehřívacím kolem a až nyní ukazuje zřetelné zlepšení. Překlepů jen velmi pomálu, nápadně zdokonalená stylistika a cit pro napětí. Ta tam jsou pasáže, kdy byste se nudili, naopak Ti předurčení 3 vám přijdou až moc krátcí. Nikol Wolfové nedělalo problém z uhlazené mluvy přecházet do peprnějších výrazů, dle charakteru postavy, i uzavřít příběhovou linku a plynule přejít do další. Myslím, že v pokračování se ještě máme na co těšit. – Číst celou recenzi
deti-noci.cz
Nikol Wolfové se povedlo většinu aspektů série značně vylepšit. Kniha je příjemně vyprávěná, nabídne něco z mýtů a legend, ale také klasickou fantasy. Třetí díl je akčnější, ale zároveň psychologicky propracovanější. Jaro je dobře napsaná hlavní hrdinka, na které vám bude záležet. Musíte ale počítat s tím, že ani třetí knihou příběh nekončí. – Číst celou recenzi

Nikol Wolfová

Nikol Wolfová se narodila v roce 1991 v Havlíčkově Brodě. Část dětství prožila ve městě Ledeč nad Sázavou, následně se s rodinou přestěhovala do Světlé nad Sázavou, kde vyrostla. V roce 2019 vyšel její debut - první část knihy “Ti předurčení“. Jedná se o román na pokračování s prvky fantasy. V plánu jsou momentálně části čtyři. V loňském roce se odstěhovala z Prahy na sever republiky a nastoupila na mateřskou dovolenou.