Ti předurčení 2

187,00

Věkové doporučení: 15+

 

Svět se mění, na nikoho nečeká.

Tiša s rychtářem prchají. Nevědí kam, vědí však, že daleko od místa, které pro ně donedávna bylo domovem.

Jaro se snaží vyrovnat se ztrátou starého života a stále hledá své místo v Barevném údolí.

Zbývající tři pochodně odkrývají dávno zapomenuté osobní křivdy. Místo aby Živa svým příchodem a přerodem v nové Jaro přivála svěží vítr, příliš jim připomíná jejich životy mezi lidmi, a aniž by chtěla, stává se klínem vraženým mezi ně.

Ukázka z knihy

Recenze

ctemeceskeautory.cz
Titul je opětovně zasazen do slovanských časů, nicméně větší důraz je kladen na život jako takový, než na mystiku. Stále je ale dominantním prvkem soužití s přírodou, využití bylin a koloběh života. Oproti Ti předurčení 1 máme jen dvacet čtyři pojmenovaných kapitol. Jsou však více rozpracované, takže celkový počet stran nepatrně převyšuje předchozí díl. Hlavní pozornost je zaměřena na Tišu a Jaro, ale svou úlohu má řada drobnějších postav. Optika příběhu je dost rozptýlena díky využití několika vypravěčských postupů. – Číst celou recenzi

Nikol Wolfová

Nikol Wolfová se narodila v roce 1991 v Havlíčkově Brodě. Část dětství prožila ve městě Ledeč nad Sázavou, následně se s rodinou přestěhovala do Světlé nad Sázavou, kde vyrostla. V roce 2019 vyšel její debut - první část knihy “Ti předurčení“. Jedná se o román na pokračování s prvky fantasy. V plánu jsou momentálně části čtyři. V loňském roce se odstěhovala z Prahy na sever republiky a nastoupila na mateřskou dovolenou.

Popis

Žánr: Romány, Fantasy, Historie
Vydáno: 2020, Powerprint
Název: Ti předurčení – část druhá
Počet stran: 171
Jazyk vydání: český
ISBN: 978-80-7568-240-6
Náklad: 500 ks
Rozměry: 148×210 mm
Vazba: Paperback

Další informace

Hmotnost 0,25 kg