Pán nočních můr

295,00

Upoutávka na tuto knihu na webu fantasyplanet.cz.

Anotace

Být dcerou nejvyššího božstva nemusí být žádná výhra. Annuvia Cestovatelka se o tom přesvědčí, když pro záchranu celého Sedmisvětí přivede rodičům spolu se svým zapovězený mužem, Temným králem, nejobávanějšího Pána nočních můr, Niaborotha. Namísto vděku se jí však dostane krutého trestu – je nucena volit mezi vlastní svobodou a životem toho, jehož nade vše miluje. Po celá staletí pak bloumá jako tělo bez duše, neschopná znovu cítit radost ze života.

 

Až jednoho dne dojde k několika hrůzným činům a najevo vyjde krutá realita – Niaboroth z nejstřeženějšího žaláře uprchl. Jedinou nadějí na záchranu se tak opět stává ona, ovšem za podmínek vynucené přísahy nelítostné matce. Konečně opouští své vězení, ale vyhledat toho, za nímž ji srdce táhne, nesmí. Podaří se jí zastavit Pána nočních můr, ještě nebezpečnějšího a poháněného touhou po pomstě a ovládnutí všech světů? A neztratí přitom to poslední, na čem jí záleží?

Ukázka z knihy

Kategorie:

Jana Kvičerová

Narodila se v roce 1992 v Litoměřicích, aktuálně bydlí kousek od Roudnice nad Labem v malé vesničce s lesy, skalami a lázeňským městem za kopcem. Publikovány má již dvě povídky v předchozích sbornících „Jak vzniká tma“ (Dlouhé zimní večery, 2020) a „Vypravěčka“ (Zimní nečas, 2021). Další povídka „Z deníčku smrti“ se probojovala i do antologie „Můj první polibek“ (2021, Dobrovský). Kniha "Pán nočních můr" je jejím debutem na poli románů.

Nakladatelstvibrk.cz info@nakladatelstvibrk.cz