Workshop “Povol svoji brzdu!”

__________________________________
Trápí tě při psaní dialogy, popisy, plasticita postav nebo něco úplně jiného? Tápeš, jak svůj příběh správně začít a vygradovat, nebo se chceš jen zdokonalit a poznat stejně nadšené lidi? Tenhle víkend s námi je pro tebe ten pravý. Nezáleží na tom, jestli píšeš román, novelu, nebo povídku. Je jedno, jestli jsi zapálený začátečník, nebo už máš na svém kontě povídku ve sborníku. Náš workshop je pro každého, kdo chce své psaní posunout o stupeň výš, odbrzdit svou kreativitu a odstranit nejčastější chyby ve svých textech.
Víkendem nás provede zkušená redaktorka, spisovatelka, a hlavně žena s neskutečnou energií Dagmar Digma Čechová. Součástí workshopu budou kreativní cvičení, psací techniky, něco málo teorie, a hlavně práce s tvým textem.
__________________________________
🪧Termín: 29.9. – 1.10. 2023
🏠Místo: Květnov u Havlíčkova Brodu
💰Cena: 3.790 Kč – obsahuje: ubytování na 2 noci, snídaně, obědy a večeře, 12 hodin s Dášou 🙂
👥Volných míst: 10
__________________________________
❎Důležité informace pro zájemce: Na workshop “Povol svoji brzdu!” se lze zaregistrovat pouze pomocí online formuláře (odkaz níž). Po jeho vyplnění a odeslání se zobrazí informace o platbě.
Vyplnění registračních údajů neznamená rezervaci místa na workshopu. Jednoduše řečeno, kdo dřív vyplní a zaplatí, ten má své místo jisté. O potvrzení platby budeme účastníky informovat prostřednictvím e-mailu, včetně pozvánky a bližších informací.
V případě nemoci nebo jiných závažných důvodů vracíme poměrnou část (40 %), případně si za sebe můžete najít náhradu.
Nejpozději 16. 02. 2023 všichni přihlášení účastníci pošlou na email: info@nakladatelstvibrk.cz ukázku svého textu (rozsah 2–5 NS), se kterým budou chtít na workshopu pracovat. Připravte se na to, že bude prezentován i před ostatními účastníky.
Těšíme se na Vaši účast a skvělý víkend na Vysočině.
Nikol a Dáša 🙋‍♀️🙋‍♀️